Gourmet catering Sedláček

Kapucínská 1, OLOMOUC, 779 00 / Zobrazit mapu

Gourmet catering Sedláček je nástupnickou firmou rodinné firmy Sedláček catering, která působí na českém trhu již od roku 1993 jako zavedená cateringová společnost. Díky vysoké úrovni standardu kulinářské prezentace a servisu si vybudovala skvělou pověst nejen v naší republice, ale také od roku 2003 také v zahraničí.

Od společnosti Gourmet catering Sedláček můžete očekávat opravdu profesionální služby. Její speciality a servis totiž mohli ohodnotit mimo jiné prezident republiky Václav Havel, Václav Klaus, velvyslanci spojeného království Anglie, Rakouska, Itálie, Německa, polska, Izraele….

Očekáváte od cateringové společnosti vysokou kvalitu jídla, výjimečnou kulinářskou kreativitu a vynikající prezentaci? Připravujeme jedinečná menu, která okouzlí i ty nejnáročnější kulinářské experty, vyráběné v přísných hygienických podmínkách dle současných předpisů EU.

Příprava specialit cateringového menu z BIO surovin je pro nás již samozřejmostí. Stačí, abyste nám sdělili své představy a přání, které bedlivě vyslechneme a podle nejlepších zkušeností zvážíme způsob jejich realizace. 

„Nechte se bavit našimi kulinářskými nápady a někdy i kouzly, ochutnejte omamnou galaxii vůní a nádherných barev cateringu, který chutná‘‘

Kontakty: