Lázně & Wellness

Olomouc nabízí hned několik možností, kde si vychutnat chvíle opravdové relaxace. Netradiční wellness zážitek nabízejí unikátní pivní lázně. Jen pár kilometrů od Olomouce najdete také lázeňský komplex Slatinice a opravdovou oázu klidu objevíte v Resortu Hrubá Voda.

SCENE WELLNESS

Wellness SCENE nabízí široké spektrum služeb a nejmodernější vybavení. Zrelaxujte své tělo na masáži, v sauně, bylinné a parní lázni nebo ve whirpoolu. Najdete zde také zážitkové sprchy, vodní postel, bar, ochlazovací bazének, ledovou kašnu a odpočívárnu.

WELLNESS SCENE je součástí architektonicky ojedinělého komplexu Resort Hodolany, kde kromě oázy klidu a odpočinku naleznete rovněž luxusní ubytování ve čtyřhvězdičkovém Hotelu THEATRE, restaurant ENTRÉE s nabídkou moderní gastronomie s podpisem šéfkuchaře Přemka Forejta a svět sázek v podobě casina GO4GAMES.

THERESIAN SPA

V nejvyšším patře hotelu se nachází SPA centrum. Unikátní spojení odpočinku a výhledu z teras na skvostnou architekturu města Olomouce, podtrhne jedinečný prožitek Vašich smyslů.

Ve SPA centru najdete finskou saunu, infra saunu i parní saunu. Nechybí zde vířivka, Kneippův chodník, ani zážitková sprcha.

BALNEOCENTRUM HOTEL FLORA

Odkryjte tajemství pravé relaxace a svěřte se do rukou profesionálů balneocentra v prostorách Hotelu Flora. Poznejte léčivou sílu masáží, přísadových koupelí a zábalových procedur. Nastartujte své tělo i mysl v relaxačním bazénu, whirlpoolu, finské sauně, aroma páře či solární louce.

Balneocentrum nabízí komplexní relaxační a lázeňské služby využívající účinků vody a vodních lázní na organismus. Zaměřuje se především na prevenci funkce pohybového aparátu (fyzioterapie), posilování imunitního systému a aktivaci samoléčebných procesů organismu (balneoterapie).

WELLNESS & BEER SPA CLARION CONGRESS HOTEL OLOMOUC

Dopřejte zážitek svým smyslům a využijte špičkové vybavení hotelového wellness centra, které je otevřeno jak hotelovým hostům, tak i široké veřejnosti. O příjemnou relaxaci se postará finská sauna, parní sauna, kardio zóna, whirlpool či jedinečné pivní lázně.

RESORT HRUBÁ VODA

Moderní wellness hotelu Hluboký dvůr je součástí sportovně-relaxačního areálu Hrubá Voda. K dispozici je zde whirpool s pohledem do obřího přírodního akvária, solná parní komora, finská sauna s kamennou pecí, zážitkové ochlazovací sprchy, relaxační zóna, fresh bar a ledopád. Příjemnou relaxaci nabízí rovněž Sauna Arena s kapacitou 70 míst, s venkovní relaxační zónou pod hvězdami, jezírkem s vodopádem a ohništěm. Wellness lze využívat i v privátním režimu pro páry či skupiny osob.

Resort Hrubá Voda je situován v klidném přírodním prostředí nedaleko Olomouce a nabízí aktivity pro celou rodinu v letní i zimní sezoně.

LÁZNĚ SLATINICE

Lázně Slatinice jsou léčebné lázně s unikátním přírodním pramenem středně mineralizované vody s obsahem sirovodíku, který blahodárně působí na kloubní chrupavku. Díky svému jedinečnému minerálnímu složení pramen léčí pohybové a oběhové ústrojí, nemoci nervové, kožní a onkologické.

Vybrat si můžete z pestré nabídky speciálních léčebných nebo wellness a relaxačních pobytů. Čeká vás široký výběr procedur a masáží, koupele, zábaly, profesionální a příjemný personál, krásné přírodní prostředí, pro sportovce i začátečníky akreditované kurzy severské chůze, kulturní akce a turistické atraktivity v blízkém okolí.