Theresian hotel & Spa

Javoříčská 5, 779 00 Olomouc / Zobrazit mapu

Tento elegantní hotel se nachází ve zdobené budově z 19. století s výhledem na náměstí plné zeleně. Theresian Hotel & Spa je luxusní malý hotel, který hostům v pokojích nabízí vybavení, mezi kterým nechybí klimatizace a minibar, a také umožňuje jednoduché propojení se světem díky Wi-Fi zdarma.

Příjemně zařízené pokoje vybavené dřevěnými podlahami nabízejí plochý televizor, přístroj na přípravu kávy Nespresso, Wi-Fi, trezor, mini chladničku a pracovní stůl. Apartmá poskytují navíc vířivku, obývací část a bezplatný přístup do wellness centra. K dispozici je pokojová služba.

Příjemné a designové prostředí restaurantu, s kapacitou až 80 osob, se skvěle hodí pro Vaše oslavy, svatby a další příležitosti. Moderní česká gastronomie a regionální nápoje jistě vhodně doplní všechna Vaše setkání, která se tak stanou jedinečným zážitkem.

Seminární místnosti v nejvyšším patře hotelu, které jsou vhodné pro akce s větším i menším počtem hostů, nabízí možnost individuálního nastavení. Místnosti Marie a Terezie lze propojit i rozdělit a jsou deálním prostředím pro Vaše eventy. Místnost lze plně technicky vybavit včetně flipchartu, LCD TV, projektoru nebo ozvučení.

Kontakty:
Další informace:
Kapacita největšího sálu: 60 osob
Kapacita celkem: 210 osob
Sálů: 4