Hotel S-PORT

Véska 91
783 16 Dolany-Véska / Zobrazit mapu

Hotel je situován nedaleko hlavního regionálního centra - města Olomouce, v obci Dolany-Véska. I přes svou blízkost k Olomouci leží v krásném přírodním prostředí zasazeném na úpatí Oderských vrchů. V těsném sousedství se nachází místní sportovní areál, který zahrnuje golfové hřiště, tenisové kurty, víceúčelové hřiště, krytou halu a další aktivity. Nedaleko je situován také lyžařský skiareál Hlubočky u Olomouce.

Hotel nabízí 30 dvojlůžkových pokojů, většinu z nich s balkónem s krásným výhledem do okolí a 4 pokoje typu suite s možností dvou přistýlek, konferenční prostory, restauraci, bowling bar, sky bar a fitness.

Hotel disponuje několika variabilními prostory pro pořádání: workshopu, kongresu, prezentace, teambuildingu a firemních večírků. Uspořádáme pro vás jakoukoliv akci, ať už přímo v Hotelu S-PORT Véska, nebo na přilehlých sportovištích. Zajistíme pro vás mj. svatby, konference, společenské akce, teambuildingy, workshopy, sportovní turnaje, firemní večírky, prezentace, rauty a další setkání. Ideální místo pro aktivní trávení volného času, ale i pořádání školení či seminářů.

Kontakty:
Další informace:
Kapacita největšího sálu: 400 osob
Kapacita celkem: 628 osob
Sálů: 4