Hotel Praděd Thamm

Hotel Praděd Thamm
Krnovská 197
793 76 Zlaté Hory  / Zobrazit mapu

Navštivte místo, kde okusíte nejčistší vzduch v ČR. Hotel Praděd Thamm se nalézá v panenské přírodě dosud divokých Jeseníků. Překrásná a liduprázdná příroda je ideálním místem pro odpočinek a nabízí celou řadu příležitostí.

Ochutnejte vybrané pokrmy z české, ale i mezinárodní kuchyně v restauraci, která je součástí hotelu a kde se o vás postarají vyhlášeni šéfkuchaři. Večer doporučujeme navštívit Thamm Bar s unikátní rumotékou s nabídkou více než 55 druhů rumů, ale také širokou nabídkou piva a vína.

Pro váš odpočinek je připraveno hotelové wellness centrum s dvěma saunami, vířivkou, bazénem s protiproudem a relaxační zónou nebo vyzkoušejte některou z nabízených masáží.

Rezervujte si tento hotel v Jeseníkách a k ceně navíc získáte bohatou snídani formou bufetu a vstup do hotelového wellness zdarma.

Každý pokoj má vybavenou koupelnu, kde naleznete připravenou značkovou kosmetiku, osušky i ručníky. Dále mate k dispozici barevnou televizi, minibar s nabídkou alko i nealko nápoji i psací stůl. Wifi je zdarma k dispozici v celém areálu hotelu.

Hosté mohou též využít levnější variantu ubytování v penzionu Thamm Zlaté Hory (10 čtyřlůžkových pokojů se společným sociálním zázemím). Penzion je s hotelem spojený zastřešeným průchodem a hosté mají možnost využít kompletního zázemí.

Hotel Praděd ve Zlatých Horách se též specializuje na organizaci, svateb, firemních akcí, konferencí nebo teambuildingu. Více info: Konferenční prostory Jeseníky

 

Kontakty:
Další informace:
Kapacita největšího sálu: 120 osob
Kapacita celkem: 170 osob
Sálů: 3