Hotel Alley Olomouc

Michalské stromořadí 1061/5, 779 00 Olomouc / Zobrazit mapu

Rodinný hotel, který leží v historickém centru Olomouce, kde si užijete atmosféru klidu a pohody. Všechny známé olomoucké památky jsou vzdálené jen pár kroků od hotelu, stejně tak historické náměstí i městské parky. Oproti velkým hotelům hotel nabízí klidnou atmosféru a osobní přístup.

Hotel disponuje celkem 54 lůžky v 30 pokojích a apartmánech včetně bezbariérového pokoje. Všechny hotelové prostory jsou nekuřácké a klimatizované.  Celkové zařízení pokojů kombinuje vkusný luxus, komfort a pohodlí jsou vybaveny TV, DVD přehrávačem, internetem, trezorem i klimatizací. V areálu holetu naleznete také fitness centrum se saunou, vodní masáží a párou. K dispozici kamerově hlídané parkoviště.

Hotel nabízí 3 stylové vzájemně propojitelné salonky s různými propozicemi a možnostmi různých uspořádání až pro 60 osob. Všechny salonky jsou po rekonstrukci a nabízí denní světlo s možností zatemnění, vysokorychlostním Wi-Fi připojením k internetu s nejmodernější konferenční a audiovizuální technikou, čímž uspokojíme i nejnáročnějšího hosta v oblasti pořádání semináře, školení, prezentace firmy, večírku či svatební hostiny.

Kontakty:
Další informace:
Kapacita největšího sálu: 60 osob
Kapacita celkem: 60 osob
Sálů: 3