Bělecký Mlýn

Zdětín 71
798 43 Zdětín / Zobrazit mapu

Areál je situován na hranici Hané a Drahanské vrchoviny s nerušenou přírodou a historicky zajímavým okolím. Kromě ubytování a stravování zde máte možnost výběru ze široké škály outdoorových aktivit.

Součástí každého standardního pokoje je kompletní sociální zázemí i vysokorychlostní internetová přípojka. Ubytovaní hosté mají k dispozici saunu a parkovací místa ve dvoře objektu.

Objekt disponuje restaurací, velkým zahradním sálem se samostatným barem a sociálním zařízením. Mimo tyto prostory je k dispozici letní zahrádka, dětské hřiště a ZOO koutek. Ve dvorním prostoru je umístěn venkovní bar a gril s možností pečení selat a zvěřiny.

Přímo u objektu se nachází malý rybník, kde si hosté mohou vyzkoušet rybolov. Hosté mají k dispozici i malé hřiště a hřiště na paintball.

Atraktivitou areálu je bezesporu vlastní obora, která se rozkládá na ploše 102 ha. V oboře je chován jelen Dybovského a daněk skvrnitý. Pro hosty je do obory zajištěn bezproblémový přístup, na přání je zajištěn průvodce, který návštěvníky zasvětí do života a zvyků chovaných zvířat.

V neposlední řadě jsou zde k dispozici stáje s jezdeckým areálem, ve kterých je ustájeno 20 koní, převážně plemen český teplokrevník a anglický plnokrevník. Je nabízena výuka jízdy na koni, výlety do přírody, výcvik v parkúru na venkovní jízdárně, či ustájení koní. Přímo před Běleckým Mlýnem začínají hipostezky o délce 3, 6 a 9 km, které vedou za turistickými zajímavostmi v okolí a jsou vybaveny orientačním značením a informačně naučnými tabulemi.

Kontakty:
Další informace:
Kapacita největšího sálu: 80 osob
Kapacita celkem: 130 osob
Sálů: 2