Hotel Petrovy kameny

Hotel Petrovy Kameny se nachází v samotném srdci úchvatné Národní přírodní rezervace, jen kousek pod vrcholem hory Praděd v CHKO Jeseníky. Hotel je nejvýše položený komplexní hotel v ČR a pyšní se nejčistším vzduchem v České Republice. Pobyt v takto vysoké nadmořské výšce v kombinaci s křišťálově čistým vzduchem se tak stává ozdravným. 

Nejen horský resort s ideální polohou, ale také špičková gastronomie postavená na lokálních surovinách, fitness centrum s tělocvičnou a venkovním hřištěm s umělou trávou, a moderní wellness centrum s finskou, parní a infra saunou, Whirlpool a širokou nabídkou masáží. Hotel nabízí 60 účelně zařízených pokojů, primárně velkých dvoulůžkových pokojů a apartmánů s krásným výhledem na hory, samotný vrchol Pradědu nebo bájný skalní útvar Petrovy kameny. K dispozici jsou multifunkční prostory s celkovou kapacitou přesahující 300 osob a rozkládající se na ploše více než 500 m2.   

Na klíč pro Vás připravíme firemní event, konferenci, školení, teambuilding, stejně tak soukromou oslavu, večírek, svatba, to vše na místě, které vám ještě dlouho zůstane v paměti. 

Uvažujete-li o uspořádání události takového charakteru, neváhejte svěřit přípravu akce do rukou našich odborníků, kteří jsou Vám plně k dispozici. 

Pro utužení pracovního kolektivu nabízíme zajímavé incentivní programy a teambuildingové akce. A autobus u nás také zaparkujete.

 

  • Konferenční sál “Petrovy kameny“ (až 100 osob / 120 m2) 
  • Jednací sál “Štít“ (až 50 osob / 80 m2)                            
  • Jednací salonek “Grom“ (až 30 osob / 40 m2)                                                                         
  • Restaurace (až 140 osob / 230 m2)
  • Party “Altán Bistro“ (až 25 osob / 30 m2)  

 

dalsi_informace_o_hotelu_petrovy_kameny

 kontakty: 

Obchodní oddělení: event@petrovykameny.cz / +420 792 756 515 / www.petrovykameny.cz